חברת קרסטס העולמית

ירון אזולאי בעל ניסיון עשיר ומומחה קרסטס בהתאמת המוצר והטיפול הנכון לכל סוג שיער

חשיבות קניית מוצרים לשיער מיבואן מורשה וההבדל מרכישה בצורה פרללית

כאשר מדובר במוצרים לשיער, אי אפשר באמת להתפשר על איכות המוצרים – כאשר, בחירה במוצרים לא מקוריים או לא איכותיים, לא רק שלא תשיג את התוצאות המבוקשות אלא לעיתים היא גם עלולה לגרום לנזק ממשי לשיער.
כך יוצא שכל מי שמבקש לרכוש מוצרי שיער של מותג עולמי מוביל, ההמלצה היא לוודא שהוא מזמין את המוצרים מיבואן מורשה – מה שיבטיח הן את איכות המוצרים, הן את המקוריות שלהם והן את הכתובת אליה ניתן יהיה לחזור לגבי כל שאלה או בעיה אשר עלולה להתעורר לגבי אותם מוצרי שיער.

יש 2 דרכים עיקריות לקנות מוצרים לשיערשל קרסטס – הראשונה היא מיבואן מורשה של KERASTASE והשנייה היא בצורה פרללית (יבואן מקביל, אשר מעוניין להתחרות באותו יבואן רשמי).
חשוב לציין שרכישת מיבואן מקביל, חושפת את הקונה לסיכונים שונים – אותו היבואן חשוף לתביעות ומהסיבות הללו, הגישה שלו למוצרי המותג עלולה להיחסם בכל רגע נתון ויהיו מקרים בהם הוא לא יוכל לספק את ההזמנות.
לעומת זאת, יבואן מורשה כשמו, הוא יבואן אשר עובד בשיתוף פעולה עם המותג המדובר ויש לו את הרשות לייבא את המוצרים ולכן, הוא גם יכול להוות ככתובת אמינה לכל בעיה או תקלה – מה שמאפשר שקט נפשי למזמינים.

למה לקנות מיבואן מורשה?

מה שאתם מזמינים זה מה שאתם מקבלים

אם גם אתם מעוניינים לקנות מוצרי טיפוח שיער לשיער רגיל, מוצרי טיפוח לשיקום שיער וכמובן, מבקשים גם ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת, גם מזמני אספקה נוחים וגם מעצם הידיעה שמה שאתם מזמינים זה מה שאתם עתידים לקבל, חשוב שתבצעו את ההזמנה אך ורק מיבואן מורשה, והחדשות הטובות הן שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן