ישראל אברמוב

יו"ר קבוצת פרקש יזמות נדל"ן

ישראל אברמוב הינו אחד מעמודי התווך של ענף הבנייה והנדל"ן בישראל, עם רזומה מוכח של עשרות שנים, במהלכן צבר מוניטין יוצא דופן.

אברמוב (66), בוגר אוניברסיטת תל-אביב, יוצא חיל הים ודור רביעי למשפחת אברמוב, ממייסדות העיר פתח-תקווה, משמש כיד ימינו של נשיא הקבוצה, פנחס פרקש. השניים הקימו יחד בעבר את חברת "אלד פסגות" שפעלה בתחום ההתחדשות העירונית, וביצעה מספר פרויקטים מרהיבים ביופיים.

הוותק שצבר אברמוב בענף, כמו גם יחסי האנוש המעולים והבנת תחום הנדל"ן על בוריו, הפכו אותו במרוצת השנים לבעל ידע חסר תקדים וכביצועיסט חסר תקנה המוביל את הקבוצה לכבוש פסגות חדשות בענף הנדל"ן.

על פי "האני מאמין" של אברמוב, דוגלת קבוצת פרקש בחדשנות, השקעה בהון אנושי איכותי, צוות עובדים מסור, כמו גם במקצועיות ובטיחות כערך עליון. הקבוצה בהובלתו של אברמוב עוסקת בקידום פרויקטים בעלי פוטנציאל לרווחת קהל הלקוחות ובהתאם לתפיסת ההתחדשות העירונית המקובלת בארץ.

הדיירים בחרו: אלו החברות שיקימו פרויקט התחדשות עירונית בהיקף של 2 מיליארד שקל בחדרה

דבר יו"ר קבוצת פרקש יזמות נדל"ן, ישראל אברמוב

"שוק הנדל"ן בישראל עובר בשנים האחרונות תהפוכות יוצאות דופן. קבוצת פרקש הוכיחה כיצד ביכולתה להסתגל לשינויים הדינאמיים המתרחשים בו, תוך שמירה על רמת בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וביצוע כלל השירותים לשביעות רצונם המלא של קהל הלקוחות".

ישראל אברמוב - קישורים מומלצים

צרו קשר

דילוג לתוכן