הקודם
הבא

כננות

כננות הינן כלי הרמה המיועדים לשינוע והרמה של משאות בתעשייה בצורה בטוחה שאינה מסכנת את מפעיל הכננת ואת העובדים במקום, בבסיס פעולת הכננת נמצא ציר מסתובב שעליו נכרך חבל ההרמה.
שימוש בכננות נפוץ כמעט בכל אולם ייצור, במחסנים ובכל מקום בו נדרשים לשינוע של משקל כבד ממקום למקום.

סוגי כננות

מחפשים כננת למפעל?
הגעתם למקום הנכון, במאמר הבא נסביר אלו כננות קיימות בשוק, כיצד בוחרים את הכננת המתאימה לכם והכי חשוב, כיצד מוודאים שהכננת בטוחה ואינה מסכנת את העובדים בסביבתה.
הכננת היא אולי מתקן ההרמה הקדום ביותר המוכר לנו ואזכור לשימוש בכננת ניתן למצוא כבר במאה החמישית לפנה"ס ביוון ואף במועד קדום יותר באשור, הכננות בעולם העתיק היו בשימוש נפוץ בבניה ויש הטוענים שאפילו בבניית הר הבית השתמשו בכננות הרמה.
הסיבה להופעתן המוקדמת של הכננות קשורה בוודאי לעקרון הפעולה הפשוט עליו הן מתבססות, גלגל עליו נכרך חבל, את הגלגל ניתן להניע במספר דרכים: בכוח שרירי הגוף, באמצעות בהמות משא או באמצעים פניאומטיים, הידראוליים וחשמליים, לכננות ניתן להוסיף בלם חד כיווני המבטיח שתנועה של החבל בכיוון אחד בלבד לטובת הרמה או הורדה של משקלים.
בבואנו לבחור כננת לתעשייה חשוב להגדיר מראש מה הוא טווח המשקל אותו אנו מעוניינים להרים ולשנע, העמסה של משקל עודף על הכננת יכול להביא להרס הכננת בעוד שכננת בעלת כושר נשיאה נמוך לא תבצע את העבודה כלל.
חברת הורטל משווקת, מרכיבה ומתחזקת כננות מתוצרת המותגים DEMAG ו – CMAK, בקטלוג החברה תוכלו למצוא מגוון רחב של כננות חבל, כננת כבל DMR, כננת כבל DH, כננת שרשרת וכננות נוספות מהדגמים DC-COM, DCM-PRO ועוד.

קראו גם על עגורנים.

חייגו - 03-9149100 או מלאו את טופס ונחזור אליכם

דילוג לתוכן