מגשרת בחולון2020-02-17T17:54:29+02:00

מגשרת בחולון

אי אפשר להתווכח עם הנתונים ואותם נתונים מצביעים על כך שמספר הזוגות המתגרשים בישראל, נמצא בשנים האחרונות, במגמת עלייה.
אז זה אומנם נכון שאם האהבה בין בני הזוג דעכה ברבות השנים או שקיים פער או משבר אמון שלא ניתן להתגבר עליו, לא תמיד חייבים להמשיך ולהישאר ביחד ובמקרים מסוימים, ההחלטה על הגירושין היא ההחלטה הנבונה ביותר אותה יוכלו בני הזוג לקבל.
יחד עם זאת, בכדי לקבל את ההחלטה על הגירושין ממקום שלם ובטוח ובכדי שהליך הגירושין יתבצע בצורה חברית ונעימה (ולא בצורה הרסנית אשר עלולה לפגוע בכל בני המשפחה), קיימת חשיבות גבוהה לפנות תחילה למגשרת, כאשר ההמלצה היא לבחור במגשרת שהיא גם עורכת דין דיני משפחה בהסמכתה.

הליך הגישור ויתרונותיו

אם אתם מתלבטים אם לפנות אל שירותיה של מגשרת בחולון או לוותר על אותו השירות, חשוב שתכירו תחילה את כל היתרונות של התהליך ומטרותיו ורק לאחר מכן תקבלו את ההחלטה.
מטרתו של הליך גישור, היא לנסות ולפתור סכסוך בין שני הצדדים ולנסות ולאפשר להם להגיע להסכם.
הליך הגישור מתבצע באמצעות תקשורת, כאשר תפקידו של המגשר הוא לעזור לשני הצדדים לגבש הסכם ופתרון בצורה עצמאית – ולעשות זאת בצורה אובייקטיבית ועניינית, בלי לקחת צד.
היתרונות של הליך הגישור הם רבים, כאשר היתרונות המרכזיים טמונים בעובדה שבכוחו של הליך הגישור למנוע סכסוכים משפטיים מסורבלים, קשים וארוכים (אשר יכולים גם לארוך שנים), יתרון נוסף הוא שבמהלך התהליך בני הזוג עלולים להבין שהם כלל לא מעוניינים להתגרש ומעדיפים לנסות ולשקם את יחסיהם.  

מעוניינים בשירותיה של מגשרת בחולון? מוזמנים ליצור קשר ולהסתייע במגשרת מקצועית ומנוסה שהינה עורכת דין דיני משפחה בהסמכתה.

קראו עוד

חייגו - 052-639-7077 או מלאו את טופס ונחזור אליכם

טופס יצירת קשר

מפת הגעה

המלצות

עו"ד יעל היקרה !

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור.
מצאתי אותך בחיפוש שערכתי באינטרנט. (לפני כן נפגשתי עם מספר עו"ד אחרים ). הגעתי אליך לפגישת ייעוץ ומייד הרגשתי חיבור אלייך. היה לי ברור שאת תעזרי לי. ובנוסף ראיתי כמה את עניינית.
ובאמת – לא התאכזבתי!!! תמכת, עודדת והכי חשוב : ייצגת אותי באופן מקצועי ביותר. נלחמת בשבילי. לא וויתרת . הרגשתי שיש מי שדואג לאינטרסים שלי ושומר עלי.

עבודתך היתה עניינית. הטיפול היה בחוכמה. היית יסודית. היתה לך שליטה מלאה בכל הפרטים. נהגת לעדכן אותי בכל. והיחס היה איכפתי ואישי. תמיד נתת לי תחושה שאני בידיים טובות. היית זמינה בכל השעות, קשובה וסבלנית. הנאמנות שלך אלי כלקוח יכול להיות דוגמא לכל האחרים.

גם בזמן שבן משפחתך מדרגה ראשונה היה חולה מאוד והיית צריכה לסעוד אותו , המשכת להיות בקשר רציף איתי ולדאוג לכל ענייני המשפטיים. ולרגע לא עזבת אותי.
בשעות הקשות ביותר שלך – ידעת להיות במאה אחוזים גם בשבילי. בעזרתך הצלחתי לקבל את הגט המיוחל בתנאים טובים.

בכל יום אני מברכת שהיתה לי הזכות והמזל לפגוש בך.

מאחלת לך הצלחה ובריאות.

שינוי גודל גופנים