גישור בין בני זוג2020-05-19T17:15:03+03:00

גישור בין בני זוג

גישור מהווה כדרך יעילה ואיכותית לפתרון סכסוכים ויישוב של מחלוקות בין בני זוג.
בהליך הגישור, המהווה מהווה צד שלישי שהינו אובייקטיבי  ונטרלי, כאשר המטרה שלו לגרום להם לפתור את הסכסוך ולהגיע להסכם.
הצורך בגישור בין בני זוג יכול לעלות במספר מקרים שונים ובין היתר: בקרב זוגות אשר חווים משבר או קושי בחיים הזוגיים ומעוניינים להתוות דרך בה הם יוכלו להמשיך ולחיות יחדיו.
מקרה נוסף הוא זוג אשר החליט להיפרד או להתגרש ורוצה לגבש הסכם גירושין בצורה חברית ונעימה.
גישור בין בני זוג יכול לשרת גם זוגות אשר מעוניינים לגבש הסכם ממון, הסכם חיים משותפים או כל הסכם הורות משותפת או כל הסכם זוגי אחר.

פותרים סכסוכים ומגיעים להסכמים

גישור בין בני זוג מהווה ללא כל ספק כדרך הנכונה והנבונה ביותר, לסיים סכסוכים בין בני זוג או להגיע להסכמים המקובלים על שני הצדדים.
במקרים רבים הליך הגישור יכול למנוע את הצורך להגיע עד לבית המשפט ולהיגרר לתוך דיונים אשר יכולים להמשך שנים ולפגוע לא רק בני הזוג עצמם אלא גם בילדים שלהם ובבני משפחתם.
יש גם לא מעט מקרים בהם הליך גישור בין בני זוג, גרם להם להבין שהם לא באמת מוכנים לוותר על הזוגיות שלהם ולהתגרש ויש להם מה לעשות וכיצד לפעול בכדי לשקם את הקשר שלהם.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בהליך גישור בין בני זוג, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המגשר בתבונה.
יש לוודא שמדובר במגשר מנוסה ומקצועי, כאשר, אם אותו המגשר הוא גם עורך דין דיני משפחה בהתמחותו, דבר זה אף יהווה כיתרון נוסף.
מעוניינים להתחיל הליך גישור בין בני זוג? צרו קשר וקבלו את כל הפרטים על התהליך.

קראו עוד

חייגו - 052-639-7077 או מלאו את טופס ונחזור אליכם

טופס יצירת קשר

מפת הגעה

המלצות

עו"ד יעל היקרה !

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור.
מצאתי אותך בחיפוש שערכתי באינטרנט. (לפני כן נפגשתי עם מספר עו"ד אחרים ). הגעתי אליך לפגישת ייעוץ ומייד הרגשתי חיבור אלייך. היה לי ברור שאת תעזרי לי. ובנוסף ראיתי כמה את עניינית.
ובאמת – לא התאכזבתי!!! תמכת, עודדת והכי חשוב : ייצגת אותי באופן מקצועי ביותר. נלחמת בשבילי. לא וויתרת . הרגשתי שיש מי שדואג לאינטרסים שלי ושומר עלי.

עבודתך היתה עניינית. הטיפול היה בחוכמה. היית יסודית. היתה לך שליטה מלאה בכל הפרטים. נהגת לעדכן אותי בכל. והיחס היה איכפתי ואישי. תמיד נתת לי תחושה שאני בידיים טובות. היית זמינה בכל השעות, קשובה וסבלנית. הנאמנות שלך אלי כלקוח יכול להיות דוגמא לכל האחרים.

גם בזמן שבן משפחתך מדרגה ראשונה היה חולה מאוד והיית צריכה לסעוד אותו , המשכת להיות בקשר רציף איתי ולדאוג לכל ענייני המשפטיים. ולרגע לא עזבת אותי.
בשעות הקשות ביותר שלך – ידעת להיות במאה אחוזים גם בשבילי. בעזרתך הצלחתי לקבל את הגט המיוחל בתנאים טובים.

בכל יום אני מברכת שהיתה לי הזכות והמזל לפגוש בך.

מאחלת לך הצלחה ובריאות.

שינוי גודל גופנים