אפיון

תכנון

התקנה

אחזקה

חברת טרנסטק מציגה מהפכה במערך הלוגיסטי באמצעות מחסן רובוטי מתקדם המייעל את שרשרת האספקה בעשרות מונים.

בעידן בו האוטומציה והתהליכים הדיגיטליים הם חלק בלתי נפרד מתהליכי העבודה, מבין המגזר העסקי כי אין ביכולתו להישאר מאחור.
מסיבה זו אנו עדים בשנים האחרונות, ובמיוחד מאז החל משבר הקורונה שזירז את תהליכי הדיגיטציה שלב אחד קדימה, לחדירתם של מחסנים רובוטיים כמרכיב משמעותי במערך הלוגיסטי של חברות ועסקים מסוגים רבים ומגוונים.

מחסנים אלו מהווים למעשה שובר שוויון, שכן הם מאפשרים לעשות סדר בתהליכי הייצור ושרשרת האספקה, תוך בקרה איכותית על הסחורות השונות, מעבר מדוקדק על סטטוס ההזמנות וכן סיוע במיון וחידוש המלאי בצורה מיטבית.

בנוסף, השימוש ברובוטים בתוך מחסנים או מרלו"גים מוביל לצמצום של טעויות אנוש עד למינימום. בצורה שכזו יכולים צוותי התפעול לעסוק במשימות השוטפות המוטלות עליהם, תוך ידיעה כי נושאי השינוע וסידור הסחורות במחסן מתבצעים כהלכה.
יתרה מזאת, במחסנים אלו המבוססים על פעילות דיגיטלית  רחבה, ניתן לייעל את תהליכי הייצור לאורך כל שעות היממה, ובכך להגדיל משמעותית את אפשרויות התפוקה והיעילות.

מחסן רובוטי – פתרון בעיות לוגיסטיות מורכבות

חברת טרנסטק מספקת מגוון פתרונות הכוללים מחסנים ממוחשבים מן השורה הראשונה, אשר ביכולתם לסייע בארגון ופתרון בעיות לוגיסטיות מורכבות, ובדגש על התאמה מלאה לצרכים של כל סוגי הלקוחות למיניהם.

צוות החברה אמון על התאמת המחסן לפי ממדי המבנה המיועד לאחסון, בשילוב תכנון מודולארי הלוקח בחשבון את צרכי האחסון והליקוט השונים כך שיעשו במהירות על בסיס ניצול יעיל של אמצעי השינוע הפנימיים.
תהליך זה כולל התייחסות מלאה גם למשתנים נוספים, כדוגמת חסכון בכוח אדם ובשטח רצפה.

המחסנים הרובוטיים של טרנסטק מושתתים על תוכנות ניהול מתקדמות המדייקות את תהליכי העבודה בצורה יוצאת דופן, ובכך מונעות ביצוע טעויות אשר נפוצות מאוד בעת הליקוט הידני.
יצוין כי מדובר בתוכנות ידידותיות למשתמש המאפשרות לנהל את מערכי העבודה והמשימות בצורה נוחה למדי.

צוות המומחים של טרנסטק צברו במרוצת השנים מוניטין רב בתחום המחסנים הרובוטיים, כאשר לאור הניסיון והידע שצברו, הם מסוגלים להעניק שירות איכותי עבור כל קשת הלקוחות.

או מלאו את הפרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן