פנחס פרקש

נשיא קבוצת פרקש יזמות נדל"ן

פנחס פרקש נחשב לאחד השמות הבולטים בענף הבנייה והנדל"ן בישראל בעשורים האחרונים

האיש אשר ידו בכל ויד כל בו מוביל את הקבוצה להישגים מרשימים בענף התכנון והבנייה, תוך מטרה מוצהרת לבסס אותה כחברה משמעותית ובעלת השפעה מרחיקת לכת על שדרוג המרחב האורבני במדינת ישראל.

על אף גילו הצעיר (36, נשוי ואב ל-5 ילדים, תושב אשדוד) הוביל פרקש עד היום מבחר פרויקטים על טהרת ההתחדשות העירונית במרכז הארץ והפריפריה, תוך שימת דגש על תחום הייזום והניהול של כל סוגי הפרויקטים בענף הבנייה.

פרקש נוקט בגישה חסרת פשרות הדוגלת בהשקעה ברמת בנייה בסטנדרטים גבוהים בשילוב ירידה עד לפרטים הקטנים ביותר, ובדגש על השקעת משאבים תקציביים גבוהים בכל פרויקט.

על פי תפיסת הקבוצה בניהולו של פרקש, מושם דגש עליון על עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים, שקיפות מלאה מול הלקוחות, לצד שמירה על רווחיות ונזילות, כחלק מתפיסת האיתנות הפיננסית הנהוגה על ידה.

הדיירים בחרו: אלו החברות שיקימו פרויקט התחדשות עירונית בהיקף של 2 מיליארד שקל בחדרה

דבר נשיא קבוצת פרקש יזמות נדל"ן, פנחס פרקש

"קבוצת פרקש יזמות נדל"ן גאה לשמש כחלק אינטגרלי משינוי הנוף האורבני במדינת ישראל. הקבוצה תמשיך לשמור על מוניטין כחברה המקפידה על שקיפות מלאה מול ציבור הלקוחות, עמידה בלוחות זמנים, בשילוב היותנו קבוצה המהווה קורת גג אחת, אשר ביכולתה לבצע כהלכה את כלל השירותים הנדרשים עבור ענף הנדל"ן והבנייה בישראל."

צרו קשר

דילוג לתוכן