קבוצת W גרופ

קבוצת W גרופ היא קבוצה יזמית מתחום פיתוח תשתיות ונדלן איכותיים וידידותיים לסביבה.
הקבוצה הוקמה על ידי יצחק וסרשטיין והיא בעלת וותק של מעל 26 שנים.
בין תחומי התמחותה היא מפתחת בניה של פרויקטים למגורים, מתחמי תעסוקה וגם עוסקת בתחום האנרגיה המתחדשת. פעילויותיה השונות מתקיימות גם בישראל וגם מחוצה לה.

את כל הפרויקטים שלה מבצעת קבוצת w גרופ באמצעות צוות מקצועי ומיומן ומעל 360 קבלני משנה.
בין הפרויקטים המפורסמים ביותר של הקבוצה, ניתן למצוא את פרוייקט האגם שנמצא ברחובות, פרוייקט בילטמור 14 שנמצא בתל אביב ופרוייקט על הנחל שנמצא ביבנה.

פרויקטים נבחרים

התחדשות עירונית - פנוי בינוי ותמ"א 38

חלק מהפרויקטים של הקבוצה נעשים במסגרת תכנית פינוי בינוי. אשר במהלכם מתבצעים תהליכי פינוי מבוקרים של מבנים בשכונות וותיקות, לטובת בניה חדשה מודרנית וחזקה. בנוסף, הקבוצה מבצעת תכניות מסוג תמא 38 אשר במסגרתם מחוזקים מבנים קיימים שנבנו לפני שנת 1980. המבנים עוברים חיזוק וחידוש וכוללים תוספות בניה והרחבות.

בשני הפרויקטים, הדיירים מקבלים שדרוג משמעותי לנכס הקיים, ללא הוצאות כספיות נוספות מצדם. בין השאר, הם מקבלים בניה חדשה, מודרנית, תקנית ומחוזקת מפני רעידות אדמה.

בנוסף לפרויקטים עבור מגורים, הקבוצה עוסקת בבניה של מתחמי תעסוקה. בין המתחמים המפורסמים, ניתן למצוא את מתחם הבונים המתפרס על 7000 מ"ר. המתחם כולל בתוכו נכסים מניבים של תעשיית המלאכה והמסחר. כמו כך, פארק תעשיה מושב אחוזם הצמוד לכביש 6 ואשר מתפרס על שטח של כ-400 דונם.

שותפים להצלחה

חברות עיקריות של הקבוצה

פרויקט-תל-אביב-סוקולוב

צרו קשר

דילוג לתוכן