חשיבות קניית אוכל איכותי לכלבים וחתולים

התזונה של כלבים וחתולים מתבססת בעיקר על סוג מזון אחד – מזון יבש בדרך כלל (כאשר, לא מעט אנשים בוחרים להשלים את התזונה עם מזונות רטובים). מהסיבה הזאת, בעת בחירת אוכל לכלבים וחתולים, קיימת חשיבות לא לעשות פשרות ולבחור את המזון בצורה מושכלת ונבונה.
כל מי שתר אחר אוכל לכלבים  ולחתולים, עתיד לגלות שהשוק מציע לו מגוון רחב של סוגי מזון אשר נבדלים אלו מאלו בפרמטרים כמו: המותג אשר עומד מאחורי המזון, הרכיבים של המזון, גילאי בעלי החיים עבורם הוא מיועד וכמובן, גם המחיר.
בהליך בחירת אוכל לבעלי חיים, ההמלצה תהיה לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הללו בכדי לבחור לחיה אוכל איכותי המותאם באופן פרטני לצרכיה ולמצבה.

דגשים לבחירת אוכל לכלבים וחתולים
בעת בחירת אוכל לכלבים וחתולים, חשוב לשים דגש בראש ובראשונה על הרכיבים של המזון – ולאלו שלא מבינים בתחום, ההמלצה היא להיוועץ עם ווטרינר או איש מקצוע, אשר יוכל לעשות סדר לגבי הרכיבים החשובים והחיוניים לבעל החיים.
מעבר לכך, מומלץ לבדוק רקע על המותג אשר עומד מאחורי אותו מזון – ההמלצה היא לבחור במזון של מותג בעל שם ומוניטין בתחום – מה שיכול להעיד במידה רבה על איכות המזון.
כמובן, שאם בעל החיים סובל מבעיות בריאותיות או מחלות כאלו ואחרות, כדאי לקחת גם אותם בחשבון בהליך בחירת המזון – קיים מזון רפואי אשר יכול להיות מותאם לבעיה הרפואית הפרטנית.

מעוניינים באוכל איכותי לכלבים וחתולים?
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מזון לכלבים וחתולים מבית המותגים המובילים. אם אתם מתקשים בקבלת ההחלטה או בבחירת המזון, צוות החנות ישמח להקשיב לדרישותיכם ולסייע לכם בבחירת המזון אשר יענה על מלוא הדרישות והצרכים.

חייגו - 1-700-55-2003 או מלאו את טופס ונחזור אליכם

דילוג לתוכן