תבניות צד אחד (דיפון)

עולם הבנייה הוא עולם מתקדם ומורכב, עולם שדורש עבודה תוך כדי עמידה בתנאים לא פשוטים לא פעם, עולם שעושה שימוש ברכיבים שצריכים לעמוד בדרישות שונות, ובסופו של דבר הוא צריך לייצר תוצאה איכותית ובטוחה.

בחירת האמצעים השונים שישמשו לפרויקט מסוים היא קריטית להצלחתו, וחשוב לבחור גם חברה איכותית שעומדת מאחורי הרכיבים הללו בכדי לדעת שעושים את ההחלטה הנכונה ואת השימוש באלמנטים הנכונים.
אחד הרכיבים הללו הוא תבניות צד אחד (דיפון) תבניות שנמצאות בשימוש באתרי בנייה

חברת אקרו הצפון קבלני שלד בעלי ניסיון של למעלה מ 30 שנה בענף הבניה.

חברתנו מתמחה ביבוא שיווק והשכרה של מערכות וציוד בניין מקצועי לכל ענף הבניה.בין היתר: מכירה/השכרה של מגדלי תמיכה מפלדה (אקרו). מכירה והשכרת פיגומים. ייצור תבניות ליציקת בטון. מערכות ליציקת קירות/תקרות. ייצור ושיווק חומרי בניין.
בהנהלת עומר ויוסף אבו ראס

יתרונות תבניות צד אחד:

תבניות צד אחד (דיפון) טומנות בחובן כמה יתרונות שחשוב להכיר, יתרונות לקבלן בשטח.
הן קודם כל עם משקל נמוך יחסית מה שאומר שניתן לשנע אותן בקלות יחסית.
בנוסף, העבודה עם התבניות הללו היא פשוטה, נוחה ומהירה מה שאומר שניתן להעמיד אותן בשטח במהירות כמו גם לפלס אותן בתוך זמן קצר.
קצב היציקה שלהן נקבע על פי דרישת מתכנן התבנית וניתן להוביל אותם במשאיות גם אם מדובר על מסבכים מורכבים.
כל היתרונות הללו מאפשרים לקבלן בשטח לעבוד ביעילות רבה יותר ובמהירות גבוהה יחסית מה שחוסך לו בעלויות הבנייה ומה שתורם ליצירת רווח גדול יותר.

תבניות דיפון שעומדות בתקן

אם אתם צריכים תבניות צד אחד (דיפון) ואתם מחפשים את הטוב ביותר, יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון בנוגע למוצר ובנוגע לחברה שעומדת מאחוריו.
קודם כל, חשוב שתהיה עמידה מלאה בתקנים הדרושים על ידי החברה המייצרת או המשווקת, עמידה בתקני הבטיחות על מנת לשמור על כולם.

מחיר, שירות, איכות.

בנוסף, חשוב לבחור חברה מוכרת ועם ניסיון בתחום, חברה שאפשר לסמוך על המוצרים שלה וכמובן, חברה שמציעה מחירים אטרקטיביים על המוצרים שלה.

נגן וידאו

החברה שעומדת מאחורי התבניות

כל היתרונות הללו מאפשרים לקבלן בשטח לעבוד ביעילות רבה יותר ובמהירות גבוהה יחסית מה שחוסך לו בעלויות הבנייה ומה שתורם ליצירת רווח גדול יותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

כל הזכויות שמורות לאתר MY MINISITE המיניסייט שלי לפרסום באינטרנט 

דילוג לתוכן